Zaprezentowano część polskich funkcjonalności w Dynamics NAV 2016, stworzonych z uwzględnieniem potrzeb polskiego przedsiębiorcy.
Microsoft rozbudowuje swoją sieć partnerską. W Warszawie odbyła się premiera najnowszej wersji oprogramowania ERP - Dynamics NAV 2016.
Gigant z Redmont na specjalnym spotkaniu zapewnił, że nowa edycja systemu zapewni partnerom zupełnie nowe możliwości. Prace nad oprogramowaniem prowadzone są od 1987 roku, a od kilku lat Microsoft konsekwentnie zmienia system. Według przedstawionych na premierze informacji to odpowiedź na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Aktualna edycja wprowadza liczne zmiany z zakresu możliwości, technologii oraz rozwiązań w obszarze Polskiej Funkcjonalności.
- Wersja systemu NAV 2016 daje aktualnym klientom sporo nowych funkcjonalności wspierających ich codzienną pracę. To ma bezpośredni wpływ na projekty aktualizacyjne systemu Dynamics NAV, dlatego należy się spodziewać, iż tendencja wyprzedania u partnerów się utrzyma na dłużej. Efektem tego jest stały nabór nowych konsultantów przez wszystkich partnerów – mówi Paweł Przybylski.
Jakie możliwości ma NAV 2016
Producenci oprogramowania podkreślają, że tegoroczne wydanie stawia na mobilność. Aplikacja na smartfon pozwala nie rozstawać się kluczowymi procesami biznesowymi oraz trzymać rękę na pulsie z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dzięki integracji Microsoft Dynamics CRM i Power BI, NAV 2016 pozwala na wydajniejsze analizy i raporty, oraz umożliwia lepsze zarządzanie relacjami z klientem, dzięki czemu pozwala podnieść jakość świadczonych usług. „Klienci otrzymują bogaty zestaw narzędzi, który stanowi kompletne wsparcie dla ich biznesu” – zachwala Microsoft.
Jacek Szczepański, Starszy konsultant NAV z IT.integro, zaprezentował część polskich funkcjonalności, wprowadzonych do NAV 2016. Są one istotne, gdyż są stworzone z uwzględnieniem potrzeb polskiego przedsiębiorcy. Wśród najważniejszych funkcjonalności znajduje się Bankowość elektroniczna oraz możliwość importu kursów wymiany walut NBP.
Wśród nowości funkcjonalnych wersji Microsoft Dynamics NAV 2016 warto wymienić:
- Przepływy pracy
- Rozszerzenia w obszarze finansów
- Współpracę natywną z Microsoft Dynamics CRM
- Współpracę natywną z Power BI
- Zarządzanie dokumentami i OCR
- E-everything
- Aplikację na smartfon
- Integrację z Windows 10
- Rozbudowane funkcjonalności klienta sieci Web
Ile kosztuje NAV 2016
Koszt wdrożenia NAV 2016 można obliczyć, korzystając z symulatora ERP na stronie produktowej www.nav2016.pl/koszt-wdrozenia-systemu-erp/
Źródło: Microsoft
Komentarze
0Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!