Słuchawki, myszka, klawiatura, podkładki, pamięci… – oto wszystkie nowe urządzenia, jakie HyperX zaprezentował podczas tegorocznej edycji targów Gamescom.
(Należący do firmy Kingston) HyperX to producent, który od niedawna dostarcza sprzęt gamingowy, ale zdołał sobie już wyrobić markę. W jego portfolio znajdują się atrakcyjne podkładki, słuchawki, klawiatury czy myszki dla graczy, a kolejne urządzenia zostały zaprezentowane podczas targów Gamescom 2018.
Nowe słuchawki HyperX Cloud
Najważniejsza nowość, jaką HyperX przywiózł ze sobą do Kolonii, to bez wątpienia Cloud Earbuds, a więc pierwsze dokanałowe słuchawki gamingowe w jego ofercie. Ze źródłem dźwięku łączą się przez mini jacka (pod kątem) i producent nie ukrywa, że stworzył je z myślą przede wszystkim o użytkownikach konsol Nintendo Switch.
O odpowiednią jakość dźwięku dbać mają tutaj 13-milimetrowe przetworniki, a o wysoki poziom ergonomii – silikonowe wkładki dopasowujące się do kształtu uszu oraz płaski, nieplączący się przewód.
Pokazane zostały także nowe wersje słuchawek pełnowymiarowych. HyperX CloudX Pro Gaming Headset to sprzęt stworzony dla posiadaczy Xboksów, a HyperX Cloud for PlayStation 4 – wiadomo dla kogo. Jeden i drugi model ma 53-milimetrowe przetworniki, solidną konstrukcję z aluminium, miękkie nauszniki i mikrofon przystosowany do czatów głosowych dla graczy.
Mysz HyperX Pulsefire FPS Pro i podkładki
Podczas targów Gamescom 2018 można było również przyjrzeć się z bliska myszce HyperX Pulsefire FPS Pro, która została zaprezentowana już nieco wcześniej. To gryzoń z sensorem PMW3389 oferującym śledzenie na poziomie 16 000 DPI, przełącznikami Omron o żywotności 20 mln kliknięć i podświetleniem RGB z 4 poziomami jasności.
Myszka potrzebuje też podkładki. Na stanowisku producenta można było więc rzucić okiem na Fury S Speed Edition o zmniejszonym tarciu – w czterech wersjach: SM (390 x 240 mm), M (360 x 300 mm), L (450 x 400 mm) i XL (900 x 420 mm).
Co jeszcze pokazał HyperX?
Kolejna nowinka to HyperX Alloy FPS RGB, a więc bardzo dobra klawiatura gamingowa powracająca w nowej wersji z wielokolorowym podświetleniem. Cechy szczególne? Minimalistyczna, ale solidna konstrukcja oraz przełączniki Silver Speed o lekkiej aktywacji i żywotności sięgającej 70 mln naciśnięć.
HyperX pokazał też Wrist Rest, czyli podkładkę pod nadgarstki, z której mogą skorzystać gracze mający klawiatury bez tego elementu, a także przypomniał o swoich pamięciach Predator DDR4 z podświetleniem RGB. Moduły oferują częstotliwość do 4133 MHz i cechują się pojemnością do 16 GB (zestawy zaś mają pojemność od 8 do 128 GB).
Źródło: HyperX
Komentarze
6