Ultrabooki

Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014

Zobacz nominacje do plebiscytu Produkt Roku 2014 w kategorii ULTRABOOKI i KONWERTOWALNE.

Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 1

Zapraszamy do 11 edycji plebiscytu Produkt Roku. Otwieramy go nominacjami, czyli najciekawszymi produktami w wybranych kategoriach, które zdaniem naszych redaktorów powinny znaleźć się na liście tych, które stoczą bitwę o tytuł najlepszego. Finalna lista oczywiście powstaje także w opraciu o nominacje czytelników, które wystartują 1 grudnia.
Nominacje w innych kategoriach, oraz informacje dotyczące plebiscytu znajdziesz w strefie Produkt Roku.

Poznajcie 10 najciekawszych ultrabooków i laptopów konwertowalnych w 2014 roku.

Wyślij swoje nominacje do głosowania na Produkt Roku 2014

Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 2

Lenovo Yoga 3 Pro

Odświeżona wersja prawdopodobnie najpopularniejszego ultrabooka konwertowalnego na rynku. Jeszcze lżejsza i jeszcze cieńsza. Wyposażona w podzespoły najnowszej generacji Intel Broadwell, pojemny dysk SSD, 8 GB pamięci RAM i ekran o rozdzielczości aż 3200x1800 pikseli.

Zobacz najważniejsze cechy laptopa i ceny.

Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 3

Apple MacBook Air 13

Klasyczny już produkt firmy Apple zyskał kolejną młodość dzięki nowej generacji podzespołom zapewniającym lepszą wydajność oraz wyjątkowo długi czas pracy na baterii.

Zobacz najważniejsze cechy laptopa i ceny.

Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 4

Asus Zenbook UX301LA

Kolejny ultrabook z najwyższej półki. Robi wrażenie już od pierwszego kontaktu z efektowną, ciemno-niebieską obudową pokrytą powłoką Corning Gorilla Glass 3. Mocny procesor, ekran IPS 2560x1440 i wytrzymała bateria dopełniają obrazu świetnego ultrabooka.

Zobacz najważniejsze cechy laptopa i ceny.

Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 5

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2014

Nowa wersja biznesowego ultrabooka, wyróżniającego się wytrzymałą obudową z włókna węglowego, dzięki czemu jest znacznie bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo wygodna klawiatura, modem 3G i dotykowy panel zastępujący klawisze funkcyjne to godne uwagi wyróżniki tego modelu.

Zobacz najważniejsze cechy laptopa i ceny.

Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 6

HP Pavilion x360

Konwertowalny komputer HP umożliwiający obracanie ekranu o 360 stopni i łatwe przekształcenie go w tablet. Atrakcyjna cena, niezła jakość wykonania, to jego największe atuty.

Zobacz najważniejsze cechy laptopa i ceny.

Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 7

Acer Aspire Switch 10

Kolejny konwertowalny model w zestawieniu. Atrakcyjne połączenie możliwości tabletu i laptopa. Lekka, wykonana z aluminium obudowa, odłączana klawiatura i bardzo przystępna cena to jego największe zalety.

Zobacz najważniejsze cechy laptopa i ceny.

Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 8

HP EliteBook Folio 1040

Biznesowy ultrabook dla wymagających użytkowników. Jego najważniejsze cechy to wykonana z wytrzymałych materiałów obudowa, klawiatura odporna na zalanie oraz opcjonalna stacja dokująca, modem 4G i touchpad reagujący na siłę nacisku.

Zobacz najważniejsze cechy laptopa i ceny.

Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 9

Samsung Ativ Book 9 Plus

Flagowy ultrabook koreańskiego producenta wyposażono w ekran o rozdzielczości QHD+ 3200x1800 pikseli. Bardzo atrakcyjna stylistyka obudowy, niezła bateria i wysoka kultura praca, czyni go mocnym kandydatem w prezentowanym gronie.

Zobacz najważniejsze cechy laptopa i ceny.

Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 10

Toshiba Kirabook 13

Druga generacja topowego ultrabooka, która wciąż robi wrażenie jakością ekranu o rozdzielczości 2560x1440. Nowa wersja może pochwalić się lepszą baterią, podzespołami aktualnej generacji oraz ceną wskazującą na produkt klasy premium.

Zobacz najważniejsze cechy laptopa i ceny.

Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 11

Asus Transformer Book T200TA

Konwertowalne urządzenie łączące cechy tabletu i laptopa. Wyróżnia się stacją dokującą z klawiaturą, po której odczepieniu korzystamy z Transformera jak z klasycznego tabletu.

Zobacz najważniejsze cechy laptopa i ceny.

Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 1Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 2Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 3Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 4Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 5Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 6Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 7Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 8Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 9Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 10Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 11Ultrabooki i konwertowalne - nominacje na Produkt Roku 2014 | zdjecie 12

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Franz
    -1
    Nie mam żadnego typu w tej kategorii.
    Kategoria ultrabooków to dla mnie nikomu niepotrzebne dziwolągi - wolę zdecydowanie typowe laptopy biznesowe, w pełni wyposażone, bez wykastrowanych podzespołów jak ma to miejsce w większości tych kontrukcji.
    Nie wdze sensu takiego wycieniania laptopów - nie znam nikogo, kto kupując drogie laptopy biega z nimi po ulicach w torbie, czy torebce. Znajome chwalą się np. ultrabookiem, co jest lekki i cienki, a jak się okazuje nigdy nie chodzą z nim po ulicach - zawsze laduje w samochodzie lub taksówce - u innych to samo (również u znajomych z zagranicy podobnie to wygląda).
    Widać wyrażnie, że to moda decyduje o ich zakupie, a nie wygoda.
    Z tego widać, że koncepcja ultrabooków nie wynika z ergonomii, a wpływa niekorzystnie na wygodę korzystania z nich (mało złącz, mniej wydajne podzespoły, problemy z serwisowaniem, czy modernizacja, przegrzewanie się, itd.).
    • avatar
      Konto usunięte
      0
      To Apple ma jakąś konkurencję ?

      Witaj!

      Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
      Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

      Połącz konto już teraz.

      Zaloguj przez 1Login