Szukacie prostej i nowoczesnej obudowy dla niedużego komputera? Deepcool Macube 110 może być ciekawą propozycją, zwłaszcza jeżeli wolicie tańsze modele.
Premiera Deepcool Macube 110
Model Macube 110 występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Obudowa została utrzymana w eleganckiej, minimalistycznej stylistyce - dominują tu proste linie i dyskretnie wkomponowane przednie wloty powietrza.
Nie zapomniano jednak o panelu z hartowanego szkła, przez który można wyeksponować wnętrze PC-ta. Jego montaż i demontaż odbywa się w sposób beznarzędziowy - producent postawił tu na magnesy zamiast śrub.
Na panelu I/O wyprowadzono wszystkie najważniejsze złącza – mamy tutaj dwa porty USB 3.0 oraz jeden audio typu combo.
Deepcool Macube 110 – mała obudowa z miejscem na mocne podzespoły
Mimo niewielkich rozmiarów, obudowa Deepcool Macube 110 oferuje sporo przestrzeni. W środku przewidziano miejsce dla płyty głównej mATX, a także topowych kart graficznych - w przypadku ciężkich konstrukcji z pomocą przychodzi regulowany wspornik, który jest dodawany w zestawie.
Jeżeli chodzi o chłodzenie, Macube 110 pomieści coolery o wysokości do 165 mm. Do kompletu można dołożyć do sześciu wentylatorów o średnicy 120 mm (fabryczne wyposażenie obejmuje tylko jeden model). Fani cieczy mają z kolei miejsce na dwie chłodnice o długości do 280 mm i jedną 120 mm.
Deepcool Macube 110 – dostępność obudowy
Model Deepcool Macube 110 ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu w cenie około 225 zł. Osoby szukające prostej, nowoczesnej i niedrogiej obudowy powinny być zainteresowane.
Źródło: Deepcool
Zobacz więcej newsów o obudowach:
- Obudowa niczym diament - tak Cooler Master wyobraża sobie model MasterBox TD500L
- be quiet! ulepsza jedną ze swoich najlepszych obudów – na tę zmianę czekaliśmy z utęsknieniem
- W końcu się doczekaliśmy - Cooler Master MasterBox NR600P debiutuje na rynku
Komentarze
7jak zwykle nie ma wariantu, aby odwrócić budę żeby szkło znalazło się z drugiej strony. to niestety zmusza nas wszystkich aby na siłę stawiać budę po prawej stronie, bo jak się postawi po lewej to szkło można sobie zakleić plastrem.