Razer Naga X to nowa wersja jednej z najlepszych myszek do gier MMO. Legenda powraca w wersji, która może przypaść ci do gustu, ale może też okazać się zbyt droga.
Razer Naga X: topowa myszka do gier MMO w nowej wersji
Powróciła gamingowa myszka, którą możecie kojarzyć z rankingów najlepszych gryzoni do MMO, MOBA i strategii. Razer Naga X – bo taki właśnie zyskała dopisek – zachowuje to, co wzbudzało pozytywne emocje w „oryginale”, a równocześnie zawiera udoskonalenia, dzięki którym ma się stać absolutnym numerem jeden. Tyle, jeśli chodzi o PR, spójrzmy tymczasem na konkrety.
Razer Naga X ma ten sam charakterystyczny kształt, a na jej lewym boku niezmiennie znajduje się siatka przycisków, które możesz swobodnie zaprogramować. Kto kiedykolwiek korzystał z takiego rozwiązania, ten wie, że gdy już się przyzwyczai, to daje to prawdziwą przewagę na wirtualnym polu bitwy, zapewniając szybki dostęp do najważniejszych akcji i funkcji. Dodatkowo możesz przypisać do przycisków więcej zadań, które będą aktywowane po przytrzymaniu przycisku HyperShift.
Największą różnicę względem poprzedniczek stanowi znacznie lżejsza konstrukcja. Myszka Naga X waży zaledwie 85 gramów. Dzięki temu rozgrywka będzie mogła być nawet bardziej dynamiczna, a równocześnie nie będzie szczególnie męcząca. Do tego wszystkiego, jak przystało na topową myszkę z katalogu Razera, ma:
- optyczny sensor 5G (o czułości do 18 000 DPI i prędkości do 450 IPS),
- przełączniki optyczne nowej generacji (gwarantujące szybszą aktywację kliknięć),
- elastyczny przewód Speedflex (eliminujący opór),
- ślizgacze z PTFE (zapewniające płynne ruchy urządzenia),
- wbudowaną pamięć (na wszelkie ustawienia, które pozostaną na swoim miejscu, nawet po podróży na drugi koniec świata i podpięciu do zupełnie innego komputera)
- oraz podświetlenie Chroma RGB (jak wiadomo – wyjątkowo efektowne).
Ile kosztuje myszka Razer Naga X?
Jeśli podoba ci się to, co widzisz, to możesz zamówić myszkę Razer Naga X za pośrednictwem oficjalnej strony producenta. Cena? 90 euro bez centa.
Źródło: Razer
Czytaj dalej o myszkach dla graczy:
- Możesz pracować lub grać i chrupać chipsy - Cooler Master MM720 przemyjesz pod bieżącą wodą
- SteelSeries Aerox 3 i Aerox 3 Wireless – myszki, którym Cyberpunk 2077 nie straszny
- Tę myszkę podłączysz jak chcesz - DM6 Holey Trio już na Kickstarter
Komentarze
61. Żenująca trwałość ( szczęśliwie psują się zazwyczaj chwilę przed końcem gwarancji więc za cenę jednej mam 2 myszki zazwyczaj bo Razer nie naprawia tylko wymienia produkty)
2. Fatalna jakość myszek bezprzewodowych!!
Kupiłem kiedyś Razer Naga Chroma cośtam wireless....od początku były z nią problemy, wymieniłem na nową chwile po zakupie, ta działała kilka tygodni i pojawił sie ten sam problem (skaczący randomowo kursor z miejsca na miejsce lub tracile połaczenie na sekune czasem dwie) więc znów dostałem nową, po roku kolejna to samo..i okazało się, że jej już nie produkuja i jeszcze siano dostałem spowrotem na ręke. To generalnie bardzo martwiące, że sprzet za grube siano tak szybko sie psuje... ta bezprzewodowa NAga kosztowała mnie wtedy chyba ze 180 EUR. To w chuj siana. Dzis sie wycwaniłem i kupuje w sklepie gdzie dokupuje 3 lata dodatkowej gwarancji, i opłaciło się ostatnio w Grudniu 2020 :D, właśnie mam kolejną Nagę.
Także nie są to produkty idealne, a jeśli działa jak powinna to jest najlepsza z możliwych.
Pozdro