Zasilacze

SilentiumPC Vero L3 i M3 - nowe zasilacze mogą powtórzyć sukces poprzedników

przeczytasz w 2 min.

Polska firma kusi tanimi i dobrymi zasilaczami. Modele Vero L3 i M3 zachowują najważniejsze zalety poprzedników, a przy tym oferują usprawnioną konstrukcję i cichsze chłodzenie. To może być hit niedrogich PC-tów.

SilentiumPC to jeden z głównych graczy na rynku niedrogich zasilaczy, a modele Vero L2 i M2 cieszą się sporym zainteresowaniem klientów. Producent nie zamierza jednak na tym poprzestawać i zaprezentował modele Vero L3 i M3 – nowe jednostki mają oferować lepsze możliwości, jednocześnie zachowując atrakcyjną cenę.

SilentiumPC Vero L3 i M3 – nowe zasilacze ze średniej półki

SilentiumPC Vero L3 700W zasilacz

Producent przygotował pięć nowych modeli: niemodularne Vero L3 500 W, 600 W i 700 W oraz częściowo modularne Vero M3 600 W i 700 W. W obydwóch przypadkach zastosowano czarne taśmowe wiązki, które pozwalają na łatwe rozprowadzenie przewodów we wnętrzu obudowy, poprawiając jednocześnie cyrkulację powietrza.

SilentiumPC Vero L3 700W zasilacz

Niemodularne wersje mają 140 mm długości, więc zmieszczą się nawet do mniejszych komputerów. W częściowo modularnych na stałe przymocowano tylko najważniejsze przewody: ATX12V i EPS12V, a resztę wtyczek (PCIe, SATA i MOLEX) można podpiąć wg zapotrzebowania.

Vero L3 i M3 to poprawiona konstrukcja i cichszy wentylator

Nowe modele bazują na usprawnionej konstrukcji – w środku znajdziemy tajwańskie kondensatory oraz konwertery DC-DC. Dodatkowym atutem jest komplet zabezpieczeń: OVP, SCP, OPP, SIP i UVP. Dobra jakość wykonania ma przekładać się na wysoką efektywność energetyczną - potwierdzono ją certyfikatem 80 PLUS Bronze, ale norma jest spełniona z dużym zapasem.

SilentiumPC Vero L3 700W zasilacz

Do chłodzenia elektroniki wykorzystano 120-milimetrowy wentylator Sigma HP z łożyskiem HBS (Hydraulic Bearing System). Warto zauważyć, że model ten działa z obniżoną prędkością obrotową do połowy obciążenia zasilacza, więc możemy liczyć na wysoką kulturę pracy jednostek (producent twierdzi, że jest on wyraźnie cichszy niż ten z modeli Vero L2/M2).

Dostępność zasilaczy SilentiumPC Vero L3 i M3

Nowe zasilacze już są dostępne w sprzedaży, a sugerowane ceny wynoszą odpowiednio:

  • SilentiumPC Vero L3 500 W – 199 zł
  • SilentiumPC Vero L3 600 W – 219 zł
  • SilentiumPC Vero L3 700 W – 249 zł
  • SilentiumPC Vero M3 600 W – 249 zł
  • SilentiumPC Vero M3 700 W – 279 zł

Producent udziela na jednostki 3 lat gwarancji w systemie door-to-door (co oznacza, że sprzęt zostanie odebrany i odesłany na koszt producenta).

SilentiumPC Vero L3 700W zasilacz

Nowa propozycja SilentiumPC wygląda bardzo interesująco – mamy do czynienia z ulepszoną konstrukcją oraz cichym wentylatorem, a przy tym także atrakcyjną ceną. Wierzymy, że modele L3 i M3 mogą powtórzyć sukces poprzedników. A co Wy myślicie o nowych modelach?

Źródło: SilentiumPC

Warto również zobaczyć:

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    m.a.c.i.e.k.
    8
    Spoko zasiłki, OK, ale dlaczego nie ma wersji modularnej 500W?
    • avatar
      kabza114
      5
      Zapowiada się kolejny dobry zasilacz do tańszych jednostek (a może nie tylko?). Cenowo prezentuję się to na prawdę nieźle patrząc na możliwości.
      • avatar
        pawluto
        4
        Były dobre a będą jeszcze lepsze i...cichsze ! Brawo !
        • avatar
          evoke
          1
          Jest OK. Zobaczymy, jak sobie poradzi na rynku.
          • avatar
            jeomax.co.uk
            -3
            Co ja myślę ? Dokładnie to samo, co o jakości przylutowanego lewego kondensatora na czerwonym PCB :)
            • avatar
              kalkulatorek
              -3
              Czy jeżeli zamówię z chińskiego katalogu 4 kontenery coolerów z moim logo to też już będę polską firmą ???? Bo chyba nie chce mi nikt wmówić ten zasilacz jest w 100% projektem polskich inżynierów, wykonanym w chinach ??? :P
              • avatar
                Konto usunięte
                -4
                SPC to dobre zasilacze, ale nie do tego stopnia, żeby polecać je do configów od 4k pln w górę jak to dużo osób robi, a niektórzy pakują. Jak widzę przy ryzenie 7 i RTX 2070 te zasilacze to tylko uśmiać się można
                • avatar
                  PITUCH3
                  0
                  200 za brąz, nawet nawet
                  • avatar
                    someone1989
                    0
                    Naskładało się pełno zestawów na vero m2 i działają do dziś :) także za te pieniążki do podstawowych modeli 4/6 rdzeniowych procków i kart opartych nawet o układy rtx 2060 daje sobie spokojnie radę. Cieszy fakt usprawnienia jednostki jednocześnie przy znikomej zmianie ceny, smuci natomiast brak dalej jednostki modularnej o mocy 500w. Nie wiem czemu producent twierdzi, że jak ktoś ma apu czy też jakiś mały komputerek to już nagle nie potrzebuje zasilacza modularnego. Tak samo można chcieć ładnie poprowadzić kable do jednostek rtx 2080 jak i gtx 1650 a więc powinny być dostępne modularne wersje od tych najsłabszych jednostek po najmocniejsze. Przecież tak jak L3 jest od 500 do 700 nie modularny tak M3 mogłoby być od 500 modularne a nie 600.

                    Witaj!

                    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
                    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

                    Połącz konto już teraz.

                    Zaloguj przez 1Login