Razer Naga V2 Pro to najnowsza myszka w ofercie tego producenta. Jest wyjątkowo elastyczna i kierowana do tych hardkorowych graczy.
Razer Naga V2 Pro – boczki to jej atut
Najbardziej elastyczna myszka dla graczy w ofercie tego kalifornijskiego producenta właśnie doczekała się nowej, jeszcze bardziej wypasionej wersji. Razer Naga V2 Pro lubi się przebierać, pozwalając ci na dostosowanie jej do własnych potrzeb.
Oddaje do dyspozycji trzy panele boczne, które możesz jej zakładać w zależności od preferencji czy wymogów danej gry: możesz mieć pod kciukiem dwa, sześć lub nawet dwanaście przycisków. W sam raz dla miłośników MMO, strategii i RPG-ów. Przy tym wszystkim zachowuje swoją charakterystyczną, zgrabną konstrukcję.
Konkretna myszka dla hardkorowych graczy
Wymienne panele boczne są największym wyróżnikiem tego gryzonia, ale w żadnym razie nie są jego jedynym atutem. W swojej najnowszej wersji Naga oferuje bardzo dużą szybkość i niezwykłą precyzję. Odpowiadają za to komponenty, takie jak:
- sensor Razer Focus Pro 30K (o czułości sięgającej 30 000 DPI, przyspieszeniu do 750 ips i prawidłowym działaniu nawet na szkle),
- przełączniki optyczne Razer Optical Mouse Switches Gen-3 (o błyskawicznym czasie reakcji na poziomie 0,2 ms i żywotności dochodzącej do 90 mln kliknięć),
- kółko Razer HyperScroll Pro Wheel (z aż 6 trybami przewijania: od precyzyjnego, po ultraszybkie, z pośrednimi i adaptacyjnym pomiędzy nimi)
- czy też duże ślizgacze wykonane w stu procentach z PTFE.
Nowa gamingowa myszka Razera nie bez powodu ma w nazwie „Pro”. Jest kierowana do hardkorowych graczy, którym umożliwia wygodne dostosowanie parametrów. Możesz zaprogramować każdy przycisk, dostosować czułość i LOD, a także skonfigurować czułość przewijania. Wykorzystuje też technologię eliminującą ryzyko podwójnych kliknięć.
Razer Naga V2 Pro może łączyć się z komputerem przewodowo – 180-centymetrowy kabelek Speedflex nie przeszkadza nawet podczas intensywnej rozgrywki. W razie czego możesz go jednak odpiąć i skorzystać z łączności Bluetooth lub superszybkiej technologii HyperSpeed. Czas działania w trybie bezprzewodowym sięga 300 godzin pomiędzy ładowaniami.
Ile kosztuje Razer Naga V2 Pro? Cena sprowadza na ziemię
Jego specyfikacja naprawdę może się podobać, niestety cena już niekoniecznie. Razer życzy sobie za opisywanego gryzonia aż 199,99 euro. W razie czego wiedz, że na rynku pojawi się także jej uproszczona wersja (Naga V2 HyperSpeed) – wyłącznie bezprzewodowa, pozbawiona wymiennych paneli bocznych i wykorzystująca przełączniki mechaniczne, a nie optyczne. Jej cena to 109,99 euro.
Źródło: Razer
Komentarze
6Jaki to ma sens skoro i tak siedzimy blisko i w niczym nie przeszkadza kabelek - nie trzeba ładować - zero problemów...